Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Суд визнав Зеленського винним
14-Трав-19 292 0.0 0
Суд в Києві визнав новообранного президента України Володимира Зеленського винним у незаконній агітації на президентських виборах і оштрафував на $32,4.

Про це повідомляє кореспондент "Прямого" з посиланням на рішення суду.

Зазначимо, що Володимир Зеленський не з'явився на засідання до Оболонського районного суду Києва з розгляду адмінправопорушення за демонстрацію свого виборчого бюлетеня. Він показав свій бюлетень 21 квітня під час голосування у другому турі президентських виборів.

До суду з'явилися два його представника.

Так, суд почав розгляд справи без участі Зеленського.

За словами головуючого судді Владислава Дев'ятка, суд визнав Зеленського винним в демонстрації заповненого бюлетеня на виборчій дільниці. Доводи захисту про те, що той діяв ненавмисно, суд не врахував.

"Суд постановив: Зеленського визнати винним в адміністративному порушенні, щодо нього застосувати штраф розміром 50 неоподатковуваних мінімумів - 850 гривень", - зазначив суддя.

Він також додав, що Зеленський повинен відшкодувати судовий збір в сумі З84 гривні.

Нагадаємо, 21 квітня під час голосування на одній з дільниць кандидат на пост президента України Володимир Зеленський продемонстрував в присутності телекамер та виборців бюлетень із результатами свого волевиявлення.Теги:перемога Зеленського, порушення Закону про вибори, Оболонський суд


Читайте такожКоментарі (0)
avatar