реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Суд виправдав за написи про Зеленського

Новозаводський районний суд Чернігова закрив справу щодо керівника обласного осередку «Нацкорпусу» Олександра Тарнавського. Його судили за нецензурні написи на парканах, які, зокрема, містили образи президента Володимира Зеленського. Про це інформує пресслужба Національного корпусу.

«На сьогоднішньому засіданні в суді заслухали двох свідків- поліцейських, яких викликала адвокат сторони захисту. Після чого суддя виніс рішення про закриття справи, адже не знайшов у діях Олександра Тарнавського правопорушення», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Олександра Тарнавського судили за статтею про дрібне хуліганство. Максимальне покарання, яке йому загрожувало, — це 15 діб адміністративного арешту. Його підозрюють у тому, що він писав на парканах Чернігова «Зеля х*йло».

В той же час, як зауважив Тарас Чорновіл, саме Тарнавський разом з "Національним корпусом" так активно боровся проти Петра Порошенка, щоб провести до влади Зеленського.

Фото зі сторінки Національного корпусуТеги:національний корпус, Тарас Чорновіл, Олександр тарнавський, Новозаводський суд


Читайте такожКоментарі (0)
avatar