реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Стародубщина - наша!

25 лютого 107 років тому чотири північні повіти Чернігівської губернії були відібрані росією, яка включила їх до складу новостовореної Гомельської губeрнії.

Історично Стародубщина була складовою частиною Черніговсько-Сіверської землі. Місто Стародуб було засновано у 1096 році, а у XII-му - на поч. XIII ст. виокремлюється Стародубське удільне князівство.

Стародубський козацький полк був найбільшим полком Гетьманщини.

Росія відібрала в нас Стародубщину. Повернемо?



Теги:російсько - українська війна, Стародубщина


Читайте також






Коментарі (0)
avatar