Стародубщина - наша!
25 лютого 107 років тому чотири північні повіти Чернігівської губернії були відібрані росією, яка включила їх до складу новостовореної Гомельської губeрнії.
Історично Стародубщина була складовою частиною Черніговсько-Сіверської землі. Місто Стародуб було засновано у 1096 році, а у XII-му - на поч. XIII ст. виокремлюється Стародубське удільне князівство.
Стародубський козацький полк був найбільшим полком Гетьманщини.
Росія відібрала в нас Стародубщину. Повернемо?
Історично Стародубщина була складовою частиною Черніговсько-Сіверської землі. Місто Стародуб було засновано у 1096 році, а у XII-му - на поч. XIII ст. виокремлюється Стародубське удільне князівство.
Стародубський козацький полк був найбільшим полком Гетьманщини.
Росія відібрала в нас Стародубщину. Повернемо?
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



