Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Справа Супруна стає справою Яковишина?
12-Чер-19 304 5.0 0
Підприємець вирішив висловити власну думку щодо корумпованості чиновника, свої міркування надіслав до суду, який розглядає справу. Там його слова сприйняли як спосіб уплинути на вирок. Про це пише "Закон і бізнес".

У Чернігівському апеляційному суді перебуває на розгляді справа про одержання службовою особою хабара в особливо великому розмірі. Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області притягнув до відповідальності голову однієї з районних державних адміністрацій та вирішив його покарати ув’язненням на 7 років.

Цю справу суди розглядали неодноразово, але наприкінці лютого Велика палата Верховного Суду повернула її на новий апеляційний розгляд. Засідання призначили на початок червня.

Однак в останній день травня члени колегії Олександр Демченко, Валерій Заболотний таІван Баглай отримали лист від директора товариства, розташованого на території району. Він повідомив суддів, що вважає голову РДА винним і на доказ своїх слів надіслав статтю з місцевої газети під назвою «Справа втікача: екс-голова РДА хоче уникнути покарання».

Такі дії підприємства судді потрактували як утручання в їхню діяльність і поскаржилися до Вищої ради правосуддя (№2575/0/6-19).

А хто є цей принциповий і небайдужий до долі колишнього голови Бобровицької РДА Миколи СУПРУНА підприємець з м.Бобровиця і який, на думку колегії суддів Чернігівського апеляційного суду, протиправно намагається втручатися в процес здійснення правосуддя...!?

З скан-копії, яка додана до цієї статті, слідує, що ця особа є директором ТОВ "Земля і Воля", а ми усі знаємо, що директор цього підприємства Герой України Леонід ЯКОВИШИН !

До речі, цього підприємця висувають на номінацію "Почесний громадянин Чернігівської області" !
Чи має право Чернігівська обласна рада особу яку звинувачують у таких діях, номінувати цим почесним званням...!?
На мою думку, як мінімум до закінчення перевірки заяви суддів, НІ !

Євгеній ГРОБОВОЙТеги:Бобровиця, апеляційний суд Чернігівської облас, Гробовой, Леонід Яковишин


Читайте такожКоментарі (0)
avatar