реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

"Слуга" плює на закон

Екс-заступник голови офісу президента Кирило Тимошенко не з'явився до Національної агенції з питань запобігання корупції, щоб отримати протокол про порушення. Чому не знайшов час - Тимошенко ніяк не пояснив, сказав, що збирається судитись. Хоча чим він зайнятий, адже з державної служби звільнений, 34 роки, в армію його чомусь не мобілізують?

Нагадаю, що президент Зеленський був змушений звільнити Тимошенка після викриття журналістами як фантастично збільшились за три роки статки заступника голови ОП. Нагадаю, що журналісти виявили, по-перше, що Тимошенко користувався машиною "Порш Тайкан" , яка належить "зеленому олігарху" Веміру Давітяну - тіньовому "смотрящему", близькому до "Наріка" та одночасно - "куратору" партії Слуга народу. По-друге, Тимошенко безкоштовно проживав у готелі, який належить табачному олігарху Козловському. По-третє, Тимошенко проживав на віллі одного з найбільших в Україні забудовників Ніконова. По-четверте, для вирішення особистих питань Тимошенко незаконно оформив виїзд за кордон під час війни своєму помічнику.

"Під час перевірки НАЗК встановлено, що посадовець використовував повноваження у особистих інтересах та двічі порушив визначені законом обмеження щодо одержання подарунків особою, яка займає особливо відповідальне становище" - заявило НАЗК.

Тимошенко всього лише мав прийти та отримати адміністративний протокол.
Але Слуга відмовився виконувати вимогу Закону.

Тимошенко знає, що з таким "дахом" він може дозволити собі плювати на закон. Бо усі правоохоронні органи будуть боятися його чіпати, якщо не буде команди з одного кабінету. Так буде команда чи ні?

А командуванню ЗСУ нагадую - ТЦК Києва та Дніпра чомусь забули мобілізувати безробітного 34-річного Тимошенка, хоча той стільки наскирдував за останні роки, що може озброїти цілу бригаду, а якщо Веміра разом з ним мобілізуєте, то "дніпровська братва Наріка" за своїх "кєнтов" цілий корпус зможе забезпечити.

Юрій БУТУСОВТеги:Юрій Бутусов, Єрмак, Кирил Тимошенко, Слуга народу, команда ЗЕ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar