реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Синагога від російських діячів
15-Січ-21 563 0.0 0
Вдень 13 січня відбулася нарада під головуванням президента України Володимира Зеленського у відповідь на наполегливі вимоги керівництва російського проєкту меморіалізації Бабиного Яру побудувати до 27-го січня меморіальну синагогу на території Кирилівського православного кладовища у Бабиному Яру.

Російський проєкт представляли Ілля Хржановський, Яків Дов Блайх, Максим Яковер та інші.

Не зважаючи на негативну реакцію щодо російського проєкту взагалі та, зокрема, проти будівництва меморіальної синагоги на православному цвинтарі з боку чисельних представників єврейської громади України та решти громадянського суспільства, на сотні негативних публікацій проти російського проєкту впродовж 2020 року, на тисячі підписів під багатьма зверненнями, керівництво України не змогло і на цей раз чітко та прямо зупинити чергову російську агресію на інформаційному фронті гібридної війни.

Ціль громадянських протестів не синагога, але провокація російської сторони, яка вже не в перший раз збуджує міжнаціональні конфлікти в Україні, намагаючись довести всьому світові, що українці - антисеміти.

За весь час наради ніхто не згадав навіть, що є український проєкт комплексної меморіалізації Бабиного Яру, який випереджає темпи розвитку російського проєкту у всьому, за виключенням піару.

Треба віддати належне, що на цей раз серед присутніх на нараді знайшлися аргументи проти згаданого проєкту, але, все одно, рішення не було прийняте, сторони розійшлися «консультуватися» з релігійними лідерами України, а що таке «консультації по-російські» ми всі добре знаємо.

Йосип ЗІСЕЛЬС


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Йосип Зісельс, ОПУ, Бабин Яр, антисеміти


Читайте такожКоментарі (0)
avatar