реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Сигнал військам у Криму
13-Бер-14 2750 5.0 3
ЗВЕРНЕННЯ Голови Верховної Ради України, Виконуючого обов’язки Президента України — Верховного Головнокомандувача до особового складу ЗС України на території АР Крим, до членів сімей військовослужбовців.

Товариші офіцери, прапорщики і мічмани, сержанти і старшини, солдати і матроси! Шановні члени сімей військовослужбовців!
Український народ вперше в історії своєї державності виборов право будувати справді демократичну країну, де пануватимуть людська гідність, верховенство права, соціальна справедливість, національна та міжетнічна рівність.

На перешкоді руху України у майбутнє постала російська військова агресія в Автономній Республіці Крим. Ззовні розгортається руйнівний сценарій порушення територіальної цілісності Української держави.

Критичної гостроти набув зухвалий військово-політичний тиск проти України на Кримському півострові. Особовому складу Збройних Сил України в Криму випало непросте випробування першими протистояти неприхованим військовим спробам анексії української території.

Своєю вірністю Військовій присязі та витримкою ви вже перемогли у цьому протистоянні. Збройні Сили України в Криму зірвали плани агресора, стримуючи відверті провокації на межі можливого вибуху, та забезпечуючи передумови для врегулювання конфлікту і збереження цілісності країни.

Україна пишається захисниками своєї Вітчизни!

Від імені українського народу запевняю, що ваші зусилля не марні, Крим був, є і буде невід’ємною частиною Української держави.

Ваш високий патріотизм та відданість військовій присязі будуть належним чином оцінені українським народом. Військовослужбовці, які гідно несуть службу на території Кримської автономії та Севастополя, заслуговують на статус «учасників бойових дій». Керівництво української держави дбатиме про соціальне та додаткове пільгове забезпечення військовослужбовців та їх родин у повному обсязі, включаючи надання гідного житла, освітніх можливостей для дітей, відповідних пенсій, інших соціальних привілеїв. Виконуючи свій конституційний обов’язок із захисту та оборони держави, ви маєте завжди пам’ятати, що Батьківщина та весь український народ завжди разом з вами.

Слава Україні та її Збройним Силам!


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Україна - Росія, російська агресія, Крим


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
брешут а меня два брата капитана и ничего хорошего правительство за 20 лет недало
просто послали
avatar
2
так тепер же влада помінялася, а досі два міністри оборони були громадянами РФ. Чого від них чекали? Як і від двох попередніх керівників СБУ - ставлеників Москви
avatar
3
Воины украинской армии, нынешнее киевское руководство покрыло себя позором, когда поставило правоохранителей "Беркута" на колени и заставило их просить прощения у преступников. Все, кто когда-либо носил погоны, содрогнулись от этой неслыханной подлости. Но позор лёг на головы этих заговорщиков, а не доблестных бойцов, которые сделали всё, что могли, исполняя свой служебный долг. Теперь настала ваша очередь - вас тоже подло предали, не считаясь с вашим чувством чести и представлением о воинской доблести. Вы сделали всё, что надлежит, сложите оружие и идите туда, куда зовёт душа - в Россию или Украину. Никто не посмеет вас упрекнуть, не корите и вы себя за то, не позволили моральным пигмеям, не имеющим понятия о чести, глумиться на собой. Вашей заслугой перед народом будет то, что вы не обесчестили себя тем, что начали братоубийственную войну. Позор тем, кто вас предал, а вы не роняли чести.
avatar