Головна › Новини › Гарячий коментар
Штаб спротиву заявляє СБУ: зупиніть сепаратистів!
21-Лют-14 750 5.0 0
Завтра в Харкові під орудою неадекватних діячів Добкіна та Кернеса, які вже відзначилися створенням так званого "Українського фронту", планується проведення сепаратистського з'їзду депутатів рад усіх рівнів. У минулому зібранні взяли участь, зокрема, депутати Чернігівської міської ради від Партії регіонів Людмила Скоробагатько та Світлана Фьодорова.

Ми вже маємо в незалежній Україні сумний досвід створення ПіСУАРу - Південно - Східної республіки. До речі, не зайве нагадати і сумну долю ініціатора цього сепаратистського утворення Євгена Кушнарьова...

Проте шкода, що Служба безпеки України тоді так і не вжила ефективних заходів для покарання інших ініціаторів цього антиконституційного утворення.

Схоже, що відсутність покарання за посягання на територіальну цілісність України породжує нові спроби розколу України.

Тому обласний штаб національного спротиву вимагає від начальника управління СБУ в Чернігівській області Олександра Довженка вжити всіх необхідних заходів для запобігання участі чернігівських депутатів у спробі сепаратизму та посяганні на територіальну цілісність України.

Прес- служба обласного штабу національного спротивуТеги:сепаратизм, штаб спротиву, Чернігівська міська рада, Харків, СБУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar