реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Що відбувається в Ізраїлі?

12-Трав-21 866 1.0 1
Що відбувається в Ізраїлі? Наче все було тихо і спокійно? Поясню стисло.

Росія відверто підтримує «Хамас», бойовики якого продовжують обстріли Ізраїля. Путін ще у 2006 запрошував делегацію до Москви, Лавров запевняв їх у підтримці, ритуально згадуючи про мирні ініціативи. Тоді цей візит стався напередодні палестинських виборів, на яких переміг «Хамас».

Зараз Росія роздуває пожежу на Близькому Сході, переслідуючи дві мети. Перша - асиметрична відповідь підтримці України збоку США, оскільки ізраїльська безпека завжди є приоритетом для Вашингтона. І друга - Кремлю важливо, щоб прихильний і повністю залежний від присутності РФ в Сирії «Хамас», знову переміг на виборах в Палестині, які мають відбутись 22 травня вперше з 2006 року, адже нинішній оберт насилля мобілізує прихильників радикальних течій.

Це ще раз доводить, що РФ - не держава, а терорист. І що нам треба готуватись. Вибори в РФ восени. І якщо в Україні вичищати посіпак терористів, то всіх, а не вибірково. І армію забезпечувати належно, а не провалювати закупівлі і красти на контрактах, як зараз. ППО Ізраїля щойно показало ефективність, українська влада натомість згортає ракетні програми, а про розвиток повітряної оборони краще промовчу.

Володимир АР'ЄВ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Володимир Ар'єв, хамас, Ізраїль, гібридна війна


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Нам взагалі потрібно багато чого взяти у Ізраіля, який вже стільки років виживає в оточенні ворожих держав і народів.
Натомість у нас багато хто висловлюється з антиєврейських позицій, що залишає нас без повноцінної підтримки Ізраіля та повноцінного обміну досвіду бойових дій.
Нажаль. cool
avatar