реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Що Путін - що Трамп...

Черговий шторм у Перській затоці підштовхнув американців думати у правильному напрямку. Преса почала порівнювати вторгнення Путіна в Україну з вторгненням Трампа в Іран. Обидва вторгнення виявилися схожими, незважаючи на різницю в суті. Хрестовий похід білих євангелістів проти агресивного ісламу та атака атомного православ'я на безядерних - риси лідерів.

Трамп, як і Путін, лицарі Плаща і Кинджала боялися сказати правду про об'єкт нападу. Обидва планували не війну, а операції в семантиці хірургічної допомоги. В одному випадку тривалістю три дні кожен. Як блідоликі, так і червоношкірі наївно зверталися до ворожих військ розходитися вдома. Обидва вважали, що бомбардування надихнуть населення країн, що напали, на революційні зміни в дусі християнської непристойності. Обидва після перших невдач почали погрожувати врятованому населенню повним знищенням.

Обидва поставили на чолі свої ЗС повних дебілів, здатних лише на тактичну лестощі. Обидва витрачають мільярд доларів в день на війну. Обидва лізуть, щоб вразити Китай своїми бомбами...

Якщо коротко, у них багато спільного, починаючи від завищеного его до педофілів. Тому я б відклав мрії про ситуації, коли одна ворона вибиває око іншому.
Зараз важливо визначити хто найдурніший. Немає рівних вимірів у розумі та божевіллі. Хтось повинен хоча б один грам, але бути попереду.

На перший погляд здається, що Путін більш розсудливий - може показати Україну на карті, а Трамп навряд чи належним чином торкнеться Ірану на земній кулі З іншого боку, Трамп іноді слухає суфлери, і хоча швидко забуває слова, але добре пам'ятає цифри. Путін знаходиться в такій стадії деменції, що вже не може ні слухати, ні згадати нічого.

Що тут скажеш з точки зору сподівань та прогнозів. Якщо ми маємо справу з релігійними почуттями, крім нафтових, то піднімемо руки до неба, нагадуючи собі та людям Книгу Приповістей Соломона: "Хто ходить з мудрим, стає мудрим, а хто має справу з дурнями, страждає. "Це саме те, що чекає на Росію та Америку. "Якщо мудрий чоловік піде до суду з дурнем, буде зневага і сміх, і не буде розв'язки" (Те саме).

P.S. Іран втричі більший за територію України. Дві третини займають складні гірські системи з величезною водою та сухими печерами, які існують десятки тисяч років. Протягом 50 років соціологічні дослідження в Ірані проводяться лише зовні. Об'єктивних суджень про настрої різних верств населення, етнічних та релігійних груп майже немає. Це схоже на Північну Корею, де населення краще загине за Кіма, ніж піде проти системи.
Як американці могли потрапити туди непідготовленими, в союзі з Ізраїлем?
Мабуть, не від великого розуму.
Так, іранський режим жахливий, як і китайський комунізм жахливий. Але якщо жахливо не дурно, то ще страшніше, особливо коли позитивні ідіоти з ним борються.

Олександр ПРИЛИПКО



Теги:Трамп, Олександр Прилипко, Ізраїль - Іран, Північна Корея, широка війна


Читайте також






Коментарі (0)
avatar