Головна › Новини › Споживач
Що потрібно знати, коли обиратимеш корпусні меблі
22-Трав-19 222 0.0 0
Вісім років на ринку меблів працює інтернет-магазин MebSHOP, набуваючи все більше визнання серед споживачів і все більший авторитет серед вітчизняних виробників меблів. Щоб проаналізувати причини росту його популярності, потрібно зробити невеликий екскурс в історію становлення магазина.

Спочатку не було жорсткої спеціалізації; менеджери лише вивчали ринок, емпіричним шляхом його досліджуючи. І тільки після закінчення певного терміну визріло остаточне визначення MebSHOP як магазину корпусних меблів. Почалося прискіпливе вивчення виробників, пошук підприємств, які постачають на ринок дійсно якісні меблі, що знаходяться в руслі сучасних трендів меблевої моди. Провівши ретельний відбір, структура зупинилась на дійсно гідних підприємствах.

Асортимент, що пропонується
Ще зовсім недавно кейс пропозицій магазину був досить одноманітним: виставлялась продукція лише декількох виробників. Але протягом всього часу, починаючи з відкриття магазина, каталог меблів поповнюється все більш різноманітними серіями, а список партнерів – все новими підприємствами-виробниками. Нещодавно в асортименті магазина з’явилась нестандартна пропозиція: креативні дизайнерські меблі, які не виробляються серійно. Тобто, користуючись послугами "Meb SHOP", ви можете оформити інтер’єр квартири чи офісу в бажаному напрямку: або нетривіально, використавши дизайнерські вироби, або традиційно орієнтуючись на основні світові тенденції.

В магазині ви можете підібрати моделі
• офісних меблів;
• кухонних;
• меблів для спальної кімнати;
• для вітальні;
• у передпокій;
• меблів для ванної кімнати;
• шафи-купе.

Вони можуть бути як серійного виробництва, так і виконаними на замовлення.

Чому зручно купувати в MebSHOP?
Перш ніж приймати остаточне рішення про придбання конкретної моделі, радимо ознайомитись з фотогалереєю на сайті магазину. Побачивши, як «грає» обраний вами зразок в інтер’єрі, ви зможете подумки візуалізувати його з урахуванням ваших реалій. Не виключено, що більш вдалим буде альтернативний варіант – благо, в магазині більш ніж достатній вибір будь-якої одиниці меблів. Якщо ж серед пропонованих моделей немає тієї, що повністю відповідає вашим потребам, можна оформити індивідуальне замовлення.
Після того, як ви визначились з конкретним зразком меблів, користуючись спеціальною формою легко оформити замовлення. Далі вам телефонує менеджер, уточнює всі деталі, і оплачені меблі доставляються перевізником «Нова Пошта». Якщо ж замовлення надійшло з Києва, Чернігова, Київської або Чернігівської областей, воно буде доставлене транспортом магазину. Меблі збираються в день доставки. Якщо заздалегідь обумовлюється ця послуга, замовлення буде підняте на будь-який поверх.

Вся продукція, що реалізується магазином, має відповідні сертифікати якості, вона надійна та безпечна. Разом з меблями ви отримаєте гарантійний талон на 12 місяців.
Магазин повністю орієнтований на комфорт покупців і пропонує максимум послуг для задоволення потреб споживача.

Коментарі (0)
avatar