Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Сергієнка звільнено із заступників голови ОДА
21-Лют-19 608 0.0 0
Розпорядження про звільнення заступника голови Чернігівської ОДА оприлюднене на сайті установи. Звільнено Сергія Сергієнка.

Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник звільнив свого заступника - Сергія Сергієнка. Він працював заступником ще у попереднього голови ОДА Валерія Куліча. Призначений на посаду у березні 2016 року, тобто загалом попрацював майже 3 роки.

Опікувався питаннями ЖКГ, будівництва, доріг, співпраці з військовими частинами та правоохоронцями. Безпосередньо координував роботу Департаменту надзвичайних ситуацій та оборонної роботи ОДА, управління капітального будівництва, управління архітектури, Департаменту ЖГК.

Серед останніх подій Сергієнко найбільше часу займався питаннями відновлення зруйнованих вибухами в Ічні будинків та установ.

Сергій Сергієнко також депутат обласної ради, очолює фракцію Блока Петра Порошенка. Загалом вважався близьким до Народного фронту, зокрема у сфері впливу нардепа Олександра Кодоли (209 виборчий округ).

Зміна заступників у Чернігівській ОДА пчалась після приходу нового голови ОДА. У грудні звільнено поершого заступника голови ОДА Юлію Свириденко. Тепер - Сергієнка. Хто буде призначений на посади наразі невідомо. У ЗМІ протягом останніх місяців лунали різні версії щодо йомвірних заступників голови ОДА. Обговорювались, зокрема, кандидатури Володимира Ткача та Олександра Соколова.Час Чернігівський


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська ОДА, Народний фронт, Новгород- Сіверський, Мисник, Сергієнко, нові кадри


Читайте такожКоментарі (0)
avatar