Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Села без пошти
17-Лют-18 730 5.0 0
«Укрпошта» планує закрити всі сільські відділення на Чернігівщині. І зробити це мають до кінця року. Такий намір підтвердила генеральний директор чернігівської дирекції «Укрпошти» Олена Дорошенко.

Чернігівщина має стати першою областю в Україні, відданою для проведення такого експерименту – сільські поштові відділення мають замінити пересувні поштові машини. Селян будуть обслуговувати водій, начальник пересувного відділення і листоноша. Все це робиться для економії коштів. В той же час ставка зарплати директора чернігівської дирекції становить 120 тисяч гривень.

Оскільки Олена Дорошенко оголосила, що відділення будуть тільки в населених пунктах, які мають дві і більше тисячі мешканців, легко зрозуміти, що всі села Новгород- Сіверського, Семенівського, Сосницького, Сновського, Куликівського, Носівського, Борзнянського, Срібнянського, Варвинського, Талалаївського, Городнянського районів будуть без поштових відділень, а в решті районів будуть по одному – два. "Голос України"Теги:диверсія, Укрпошта, закриття поштових відділень


Читайте такожКоментарі (0)
avatar