реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
СБУ вербує на ...навчання
22-Груд-11 1147 0.0 0
В Управлінні СБ України в Чернігівській області відбулася зустріч співробітників СБУ з випускниками загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та військовослужбовцями строкової служби, які планують вступати до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України.
Із вступним словом до присутніх звернувся помічник начальника Управління по роботі з особовим складом Юрій Горний. Він акцентував увагу присутніх на важливості вибору обраної ними майбутньої професії та розповів абітурієнтам про правила вступу до Національної академії Служби безпеки України у м. Києві та Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного університету “Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого” у м. Харкові.

Гостям було продемонстровано відеосюжети, що стосувалися основних напрямів діяльності української спецслужби та навчання у вишах.
Під час розмови у присутніх виникало чимало запитань, на які працівники Управління дали ґрунтовні відповіді.
Також майбутні вступники ознайомились з експозицією музею Управління, де, під час екскурсії, дізнались про роботу підрозділів спецслужби, а також про деякі знакові події історії УСБУ.

Нагадуємо, що для отримання більш детальної інформації з приводу прийому до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України можна звернутися за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 28 або за номером телефону в Чернігові - 655-425”.

Прес-група Управління СБ України
в Чернігівській області


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:СБУ, абітурієнти


Читайте такожКоментарі (0)
avatar