Санкції...
Зеленський ввів санкції проти свого екс- глави офісу Андрія Богдана. Невже це він злив плівки Міндіча? Чи це вже боротьба з антисемітизмом? 🙂
А коли будуть санкції проти Штілєрмана, якщо його компанія, за словами нардепа Железняка, вивела за один раз (читай - вкрала) півтора мільярда? А розрекламована ракета "Фламінго", як сказав Петро Порошенко, тільки ефектно взлітає... І нікуди не попадає...
Чи етодругоє і какаяразніца?
Василь ЧЕПУРНИЙ
А коли будуть санкції проти Штілєрмана, якщо його компанія, за словами нардепа Железняка, вивела за один раз (читай - вкрала) півтора мільярда? А розрекламована ракета "Фламінго", як сказав Петро Порошенко, тільки ефектно взлітає... І нікуди не попадає...
Чи етодругоє і какаяразніца?
Василь ЧЕПУРНИЙ
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



