Росіяни знищують українське агровиробництво
Цієї ночі російські ударні дрони атакували село в Семенівській громаді. Ціллю стали агропідприємства. Знищені ангари із зерном і майном. Про це повідомив начальник обалсної військової адміністрації В'ячеслав Чаус. За нашими даними мова йде про село Жадове.
У селі Новгород-Сіверської громади через удар - пожежа на приватному подвір’ї. У Куликівській громаді Чернігівського району пошкоджене фермерське господарство. У Городнянській - зайнялися оселі.
Для цих атак ворог використав безпілотники. Протягом доби було 11 обстрілів. 43 вибухи.
Росіяни - нелюди.
У селі Новгород-Сіверської громади через удар - пожежа на приватному подвір’ї. У Куликівській громаді Чернігівського району пошкоджене фермерське господарство. У Городнянській - зайнялися оселі.
Для цих атак ворог використав безпілотники. Протягом доби було 11 обстрілів. 43 вибухи.
Росіяни - нелюди.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



