Росіяни вбили українців у Печенюгах (доповнено)
Російські війська увечері 8 травня атакували цивільну інфраструктуру у селі Печенюги на Чернігівщині. Начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов повідомив про те, що близько 19:40 безпілотниками "Герань" росіяни атакували сільськогосподарські об'єкти.
Напередодні свого головного свята, так званого "дня победобєсія" — росіяни вкотре продемонстрували свою справжню терористичну сутність. Ворог завдав цілеспрямованого удару по виключно цивільному об’єкту, де не було жодних військових цілей", – написав Селіверстов.
Внаслідок атаки загинув чоловік 1955 року народження. Його син, 1977 року народження, отримав опіки та травми. На жаль, його врятувати не вдалося - помер у лікарні. У ще одного чоловіка осколкові поранення верхніх та нижніх кінцівок.
Селіверстов додав, що внаслідок влучань і пожежі, крім приміщень ферми, повністю знищено складську будівлю з комбікормом."Дзеркало тижня"
Напередодні свого головного свята, так званого "дня победобєсія" — росіяни вкотре продемонстрували свою справжню терористичну сутність. Ворог завдав цілеспрямованого удару по виключно цивільному об’єкту, де не було жодних військових цілей", – написав Селіверстов.
Внаслідок атаки загинув чоловік 1955 року народження. Його син, 1977 року народження, отримав опіки та травми. На жаль, його врятувати не вдалося - помер у лікарні. У ще одного чоловіка осколкові поранення верхніх та нижніх кінцівок.
Селіверстов додав, що внаслідок влучань і пожежі, крім приміщень ферми, повністю знищено складську будівлю з комбікормом."Дзеркало тижня"
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



