Росіяни спалили дві хати в українському селі
12 травня, о 23:45 та 23:50 ворог атакував село Пушкарі Новгород- Сіверської громади.
За попередніми даними, загарбники застосували два ударні БпЛА типу «Гербера». Про це повідомив начальник Новгород- Сіверської районної державної адміністрації Олександр Селіверстов.
Ціллю ворога знову став житловий сектор. Унаслідок влучань виникла пожежа, через яку два приватні будинки було повністю знищено.
Інформація про потерпілих серед цивільного населення не надходила. Остаточні наслідки ворожої атаки наразі уточнються.
Росія — країна-терорист!
За попередніми даними, загарбники застосували два ударні БпЛА типу «Гербера». Про це повідомив начальник Новгород- Сіверської районної державної адміністрації Олександр Селіверстов.
Ціллю ворога знову став житловий сектор. Унаслідок влучань виникла пожежа, через яку два приватні будинки було повністю знищено.
Інформація про потерпілих серед цивільного населення не надходила. Остаточні наслідки ворожої атаки наразі уточнються.
Росія — країна-терорист!
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



