Росія вдарила по структурі "Нафтогазу"
Війська Російської Федерації 19 травня обстріляли нафтогазову інфраструктуру в Чернігівській області. Упродовж всього дня вони запускали дрони, намагаючись поцілити по кількох об'єктах, а потім здійснили ракетний удар.
Про це повідомила пресслужба національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Станом на 22:50 було відомо, що персонал виробничих об'єктів не постраждав.
Подробиці атаки
У компанії заявили, що окупанти вдарили ракетою по інфраструктурі "Нафтогазу" ввечері у вівторок.
"До цього атака дронами тривала упродовж всього дня. Під ударами були одразу кілька об'єктів", – йдеться в повідомленні.
Прицільні обстріли по активах "Нафтогазу" тривають уже четверту добу поспіль. Внаслідок влучань є руйнування обладнання.
"Щойно дозволить безпекова ситуація, фахівці компанії розпочнуть оцінку наслідків і відновлювальні роботи", – проінформували представники "Нафтогазу".
Обозреватель
Про це повідомила пресслужба національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Станом на 22:50 було відомо, що персонал виробничих об'єктів не постраждав.
Подробиці атаки
У компанії заявили, що окупанти вдарили ракетою по інфраструктурі "Нафтогазу" ввечері у вівторок.
"До цього атака дронами тривала упродовж всього дня. Під ударами були одразу кілька об'єктів", – йдеться в повідомленні.
Прицільні обстріли по активах "Нафтогазу" тривають уже четверту добу поспіль. Внаслідок влучань є руйнування обладнання.
"Щойно дозволить безпекова ситуація, фахівці компанії розпочнуть оцінку наслідків і відновлювальні роботи", – проінформували представники "Нафтогазу".
Обозреватель
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



