реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Рейд міського голови

07-Лют-18 667 0.0 0
Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко разом із журналістами вранці, без попереднього повідомлення перевізників, проїхався кількома маршрутками для перевірки їх стану. У місті курсують загалом біля 250 маршруток невеликої місткості.

Заходили не в ті, які зовні виглядали краще, а навпаки - в гірші з тих, що під'їжджали. Під час поїздки в автобусі №30 міський голова дав свою оцінку загальному стану автобусу та стану його салону, оцінивши їх від трійки до четвірки за п’ятибальною системою. Особливу увагу викликало те, що водій відволікається від керування транспортом, розраховуючись з пасажирами.

Владислав Атрошенко бачить перспективу для транспортної галузі Чернігова: «Нам бажано перейти на автобуси, де 30-35 посадкових місць. Якщо сьогодні кредити банків сягають 20 і більше відсотків, не кажучи вже про лізинг, який забере від 30%, то окупність під питанням. Але якби ми мали можливість взяти для міста кредит хоча б під 3% та закупити нові автобуси, то всі основні питання щодо стану і роботи міського автотранспорту були би вирішені. Спочатку потрібно купити хоча б 80 нових низькопідлогових тролейбусів і хоча б 50 власних автобусів для комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління». Решту 150-180 автобусів - будь ласка, надали би бізнесу під формат, який ми пропонуємо, як місто. Виконуйте такі самі вимоги, як і ми, і працюйте».

У чернігівському транспорті запроваджується система GPS-моніторингу, місто дотує безкоштовний проїзд пільговиків на 82 мільйони гривень. 90 тисяч пенсіонерів їздять безкоштовно. Міська влада говорить про потребу монетизації пільг, щоб за квиток платили всі. Поступово оновлюється транспорт. Але, як сказав міський голова, «для того, щоб оновити транспорт, потрібно багато речей, які залежать і від загальнодержавних позицій. Сьогодні загальна платоспроможність населення впливає і на вартість квитка, і на вартість маршрутки. Щоб була зовсім інша техніка -потрібно робити дорожчим білет».
"Голос України"

Фото прес- служби міської радиТеги:ЧТУ, Владислав Атрошенко, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar