реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Просять повернути старі нормативи

На пленарному засіданні Ніжинська міська рада підтримала звернення до Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра щодо врегулювання окремих питань із забезпечення населення субсидіями, яке ініціювала фракція «Європейська солідарність».

Зокрема, депутати міськради просять уряд повернути нормативи нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2015—2018 років, винести на розгляд Верховної Ради України проект змін до закону про державний бюджет на 2021 рік з метою додаткового фінансування програми субсидій в Україні на 10 мільярдів гривень.

«Вимагаємо повернутися до формули нарахування субсидій 2015 року», — зазначив голова депутатської фракції Олександр Шалай (на знімку).

«Наше звернення говорить про те, що підходи до населення повинні бути людиноорієнтованими. Це перше й ключове, про що ми маємо говорити. Ми не можемо жити в різних світах — окремо чиновники і окремо громадяни. Мені дуже шкода, що для того, аби нас нарешті почули, доводиться приймати політичні звернення. Мені здається, що уряду потрібно просто нормально регламентувати свою роботу у сфері соціального захисту людей», — наголосив депутат Олександр Шалай.

Це звернення депутати міської ради підтримали одноголосно.

Василь ЧЕПУРНИЙ, "Голос України"Теги:Європейська солідарність, Ніжинська міська рада, тарифи


Читайте такожКоментарі (0)
avatar