реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Прокуратура обіцяє розібратися з пологовим будинком

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання професійних обов’язків лікарями пологового будинку в м. Чернігові.Про це повідомила її прес- служба

У засобах масової інформації поширено відомості про неправомірні дії медичних працівників Чернігівського міського пологового будинку, зокрема застосування під час пологів заборонених акушерських методів, внаслідок яких жінка залишилася прикутою до ліжка.

Прокуратурою області відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для потерпілої).

Здійснення досудового розслідування кримінального провадження доручено СУ ГУ Національної поліції в області, процесуальне керівництво забезпечується прокуратурою області.

Встановлюються обставини вчиненого кримінального правопорушення.Теги:прокуратура Чернігівської області, Чернігівський пологовий будинок


Читайте такожКоментарі (0)
avatar