реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Прокуратура довела незаконність ув'язнення

Прокурором області систематично проводиться особистий прийом громадян в установах виконання покарань.

Так, під час чергового прийому в Новгород-Сіверській УВП №31 до прокурора звернувся засуджений К., який поскаржився на рішення Семенівського суду, рішенням якого йому було замінено умовне відбуття покарання на 4 роки позбавлення волі за те, що він не з’являвся на реєстрацію до кримінально-виконавчої інспекції.

К. перебував на іспитовому терміні у зв’язку з вироком вищезазначеного суду за кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка).

Засуджений пояснив, що дане порушення відбулось у зв’язку з обставинами, які не давали можливості з’являтись на реєстрацію. Зокрема, складною сімейною ситуацією (у родині ще шестеро молодших братів і сестер, хвора мати), відсутність автобусних рейсів через складні погодні умови.

Прокуратура ретельно вивчила матеріали даної справи та під час розгляду скарги засудженого в Апеляційному суді області погодилась з ухвалою суду щодо скасування рішення суду першої інстанції та звільнення К. з-під варти.

Як зазначив прокурор області Максим Говоруха, прокуратура стоїть на сторожі закону і не лише притягує винних до відповідальності, а й при наявності підстав захищає від неправосудних рішень.

Прес- служба прокуратури Чернігівської областіТеги:прокуратура Чернігівської області, Новгород- Сіверський, Колонія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar