Головна › Новини › ПОДІЇ
Порошенко в Чернігові радикалам: " Я вас не боюся!"
13-Бер-19 1102 5.0 2
Президент України Петро Порошенко під час поїздки в Чернігів спантеличив представників Національного корпусу своєю несподіваною поведінкою. Незважаючи на ризик провокацій, глава держави пройшов пішки через парк, де зібралися радикально налаштовані люди.

Як повідомили джерела OBOZREVATEL в оточенні президента, 13 березня Порошенко відвідав Чернігів для участі в Раді регіонального розвитку. Після виступу в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм він повинен був зустрітися із жителями міста біля Катерининської церкви, яка розташована приблизно за 500 метрів від філармонії.

За словами нашого співрозмовника, незважаючи на поради охорони дістатися до місця призначення на автомобілі, Порошенко вирішив піти пішки. "Так буде швидше," — аргументував він своє рішення, після чого спокійно пройшов повз здивованих радикалів.

"Я вас не боюся і не дам вам дестабілізувати ситуацію в Україні", — звернувся президент до представників Нацкорпусу, чим викликав у них подив. І лише коли Порошенко відійшов і попрямував у бік публіки, радикали почали кричати: "Ганьба!"

Нагадаємо, що 13 березня декілька десятків представників Національного корпусу влаштували акції протесту в Чернігові. Радикали вимагають від президента покарати фігурантів журналістського розслідування щодо розкрадань в оборонній сфері України.

Як повідомляв OBOZREVATEL, такі ж протести раніше пройшли в Києві, Черкасах та Житомирі. Так, 9 березня радикали влаштували зіткнення з поліцією під Адміністрацією президента. Далі вони перемістилися в Черкаси, де виступав президент України Петро Порошенко. В результаті масштабного побоїща постраждали 22-є силовиків.

У БПП заявили, що за провокацією стоять російські реваншисти й олігархи-втікачі.ОбозревательТеги:провокації, Порошенко, Нацкорпус, вибори 2019


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Президент вообще знает свои обязанности, чем заниматься на своём посту должен?????? Уже все предвыборные обещания выполнил???? Перевыполнил????? Томос - это работа президента????? Черкассы, Житомир, Чернигов - работа президента где????? Колесить по стране с цирком шапито - президент случайно не в Бременские музыканты подался??????? Президент артист, обязанности президента кто выполняет в это время????? Назначил вместо себя ИО президента и колесишь по стране за свои бабки, кто не даёт?????
avatar
2
Президент за государственный счёт вручает Томос, занимается своими перевыборами на второй срок, ведёт предвыборную компанию - это какой пункт обязанностей из его трёх: внешняя политика, Конституция, армия ?????
avatar