реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ

Поліція береже шляхи

На Чернігівщині поліція активно відстежує перевізників, які руйнують дороги, та притягує їх до відповідальності. Правоохоронці відправляють у тимчасові відстійники вантажні автомобілі, які за температурного режиму повітря більш як 28°C курсують шляхами державного значення з вантажем понад 24 тонни.

Про це під час наради в облдержадміністрації розповів заступник начальника ГУ НП в області Олександр Комлик.

«З 25 травня по 19 липня цього року поліція Чернігівщини перевірила більш як 1500 вантажних автомобілів, що курсували регіоном. З них майже кожен другий транспортний засіб мав вантаж, більший за гранично допустимий. Правоохоронці заборонили їм курсувати далі до зменшення температурного режиму, вантажівки були переміщені на майданчики тимчасового відстою. Окрім того, за порушення правил дорожнього руху поліція склала понад 300 протоколів за частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення», — зауважив він.

Голова ОДА Анна Коваленко зазначила: «Неконтрольований рух перевантаженого транспорту — одна з основних причин інтенсивної руйнації автошляхів. Тому наше завдання — зберегти дороги, на відновлення яких витрачаються значні державні кошти, а не ремонтувати їх знову наступної весни».

Фото надано ГУ НП у Чернігівській області.
"Голос України"Теги:ГУ НП в Чернігівській області, спека, дороги


Читайте такожКоментарі (0)
avatar