Головна › Новини › РЕЛІГІЯ
"...Подай воїнству нашому з ім'ям Твоїм перемогти!"
26-Лип-20 474 5.0 0
В День пам`яті рівноапостольної княгині Ольги владика Євстратій Зоря відслужив урочистий молебінь в капличці св. князя Володимира, розташованої на території оперативного командування "Північ".

В молебні взяли участь головний капелан оперативного командування "Північ" протоієрей Антоній Панасенко, капелан однієї з частин Нацгвардії о. Євген Орда, та капелан Чернігівського прикордонного загону о. Максим Щербина.

Владика і святі отці відслужили молебень в пам'ять про перемогу над ворогами України-Руси, здійснену в князівські часи, та за Божу допомогу українському війську, яке нині відбиває ворожу навалу там-таки, в степах Донеччини - колишнього Дикого поля.

"Повстань, Господи, на допомогу нам і подай воїнству нашому з ім'ям Твоїм перемогти. Погуби наміри і неправедні насмілення тих, хто йде на нас війною!" - молились святі отці. "Будьте сміливими, стійте і побачите спасіння від Господа!" - такі слова з Писання адресували вони захисникам України.

"Нехай щезнуть вороги наші, і як прах розсипається від лиця вітру, так нехай розвіються злі думки ворогуючих проти нас та їх наміри знищити державу нашу Українську. Господи, втихомир тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм, пересуває межі давні, з мечем приходить в дім ближнього свого..." - лунали слова молитви, повторюючи текст державного Гімну нашої країни.

На завершення молебню Владика Євстратій окропив святою водою особовий склад, побажавши всім вірним мужності, стійкості і непохитної віри в правдиву перемогу українських воїнів - захисників рідної землі і свого народу.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:архієпископ Євстратій, ПЦУ, капелани, Чернігівська єпархія, ОК Північ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar