реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

Почесний патріарх Філарет виграв суд за позовом активістів ЛГБТ

Раніше активісти ЛГБТ подали на почесного патріарха Філарета позов до суду через слова про покарання за одностатеві шлюби

Почесний патріарх Філарета виграв суд за позовом активістів ЛГБТ. Про це повідомив у соцмережах адвокат Тарас Боровський - пише сайт "Главком".

Як зазначено в опублікованому рішенні, «в ході судового розгляду не доведено факту вчинення відповідачами правопорушення, яке полягало саме в поширенні інформації, яка у відповідності до вимог закону може мати статус «недостовірної», такої, що порушує особисті немайнові права, або завдає шкоди відповідним особистим немайновим благам, або перешкоджає особі позивача повно і своєчасно здійснювати своє особисте немайнове право», оскільки Філарет, відповідаючи на питання журналістів, «висловив оціночні судження, які не підлягають спростуванню».

«Крім того, варто зазначити, що у відповідності до статуту громадської організації «Інсайт», вона не наділена правом представляти інтереси членів громадської організації в судах. Водночас у даному випадку вбачається, що громадська організація «Інсайт» звернулася до суду не для захисту власного порушеного права», йдеться у рішенні суду.

Тому в позові громадської організації «Інсайт» до Філарета й товариства з обмеженою відповідальністю «ТРК Інтеррадіо» про визнання інформації недостовірною, дискримінаційною та зобов`язання її спростувати – суд відмовив у повному обсязі.Теги:ЛГБТ, короновірус, патріарх Філарет, одностатеві шлюби


Читайте такожКоментарі (0)
avatar