Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
По Чернігівщині в лідерах – «Батьківщина», Партія регіонів і Ляшко – соцопитування
01-Лис-11 1675 1.5 0
В Україні зростає кількість тих, хто не підтримує жодну політичну силу. Про це свідчить соціологічне опитування, проведене Центром зовнішньополітичних досліджень. Так, кількість громадян, які будуть голосувати проти всіх, становить 20,1 % опитаних, повідомляє Власти.Нет.
Це може пояснюватися тим, що через злиття Сильної України з Партією регіонів (тому СУ взагалі не фігурувала в опитуванні) електорат першої відмовляється підтримувати ПР, але поки що не бачить альтернативи в інших силах. В цей же час рейтинг Народної партії Володимира Литвина становить всього 1 відсоток.
В цей же час "Батьківщина" вперше випередила Партію регіонів. У партії Тимошенко 18,8 %, а у ПР – 18,36 %. Далі іде Фронт змін – 9,1% , на четверте місце виходить ВО «Свобода» 4,3 %; далі – УДАР, який обійшов КПУ. У нього - 4,18%.
Серед партій, які не потрапляють поки що до парламенту, ще більше погіршуються справи у «Нашої України» та «Громадянської позиції» - 1,18 і 0,9 процентів відповідно. Натомість знаходить своїх виборців Радикальна партія Олега Ляшка, яка набрала 1,5%.
Решта партій набрала менше 1%.
По Чернігівській області також найбільший відсоток за проти всіх – 25%, більше, ніж в середньому по Україні, потім іде «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка трохи втрачає тут свій рейтинг. В неї 21%.
Натомість зросла підтримка Радикальної партії Ляшка, що пов’язано з великою активністю її лідера на теренах області. Найбільше співчуття у населення партія має по районах і райцентрах. В РП – 8,5%, це навіть на піввідсотка більше, ніж у «Фронту змін» - 7,9%. Підтримка Партії регіонів по Чернігівщині лишається в межах 14%. До 3-х відсотків по області також дотягують ВО «Свобода» і КПУ, поки менше 3% в партії УДАР.
Опитування проводилося з 18 по 28 жовтня в усіх областях України. Було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,5%.

Центр зовнішньо політичних досліджень
http://opad.org.ua

Коментарі (0)
avatar