Головна › Новини › СПОРТ

Перший етап Кубку України виграли чернігівці та сумчани

Протягом чотирьох днів у Чернігові на одній із кращій у країні автотрас, яка діє на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, проходив I етап Кубку України з трасового автомоделізму.

На змагання приїхали приблизно 40 спортсменів з України. Серед іменитих були і юніори. Змагання проходили згідно з чинними в Україні Правилами змагань з автомодельного спорту. У чемпіонаті України особиста першість визначається у кожному класі окремо, за найбільшою сумою очок. На сучасній трасі з ранку до вечора стартували моделі різноманітних класів: "Ретро", "G-12", "PR-24", "ES-32", "F-1", "ES-24".

За результатами змагань серед юніорів команда з Сум зайняла перше місце, з Києва посіла друге, а чернігівці -- третє місце. А от у дорослих перше місце посіла чернігівська команда. Слід відзначити впевнену перемогу у трьох класах моделей із чотирьох абсолютного чемпіона України Сергія Худолєя.