Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Перевірок малого бізнесу не буде
02-Груд-11 1038 0.0 0
Державна податкова служба подовжить мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу. Про це під час всеукраїнської конференції Асоціації платників податків заявив голова ДПС Олександр Клименко.
«Як свідчить вивчення громадської думки, бізнес побоюється, що ми миттєво відреагуємо на прийняття закону про спрощену систему оподаткування відновленням перевірок. Я хочу нагадати, що Президент доручив нам створювати сприятливі умови. Ми й самі розуміємо, що необхідно мати адаптаційний період. Що потрібен час на вивчення нового закону та вибір оптимальної моделі оподаткування. Я беру на себе відповідальність дати вам цей час», — наголосив О. Клименко.

Разом з тим керівник податкового відомства закликав представників підприємницької спільноти до сумлінного виконання податкових зобов’язань та добровільної відмови від схем мінімізації.

«Відповідальність має бути взаємною. Якщо ми хочемо створити цивілізовану модель стосунків, виробити етикет нашого діалогу на майбутнє, то всі сторони мають докладати зусиль. Не давайте приводів підозрювати вас у порушеннях та перевіряти», — відзначив Олександр Клименко.

Прес-служба ДПС УкраїниТеги:малий бізнес, податкові перевірки


Читайте такожКоментарі (0)
avatar