реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Парі українського посла їхньому Шрьодеру

Український посол запропонував парі проросійському екс-канцлеру Німеччини

Заклики лобіста Кремля, екс-канцлера ФРН Герхарда Шредера зняти санкції з Росії через те, що вони нібито не діють, є кращим доказом того, що вони працюють.

Так прокоментував посол України в ФРН Андрій Мельник інтерв'ю Шредера, яке вийшло в неділю, 3 травня в німецькому Tagesspiegel, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Чим голосніше пан Шредер та інші лобісти мілітаристської Москви на кожному розі волають про те, що запроваджені проти Росії санкції є нібито "безглуздими", тим більш очевидним стає для німецької громадськості той незаперечний факт, що санкції ЄС та США чудово діють та надзвичайно боляче б'ють у саме серце і без того кволої російської економіки, а відтак і політичного керівництва", – заявив Мельник.

Він розцінює як "крик відчаю" намагання головного путінського лобіста в Німеччині "знову завести свою платівку" з вимогою скасувати санкції проти РФ.

Дипломат також зауважив, що попри всі зусилля ексканцлера, котрий, як відомо, є керівником ради директорів державної компанії "Роснєфть" та головою ради акціонерів "Nord Stream AG", отримуючи, мабуть, "незначну" винагороду за свої цинічні послуги із відбілювання кривавої війни Росії, йому так і не вдалося пробити глуху стіну потужної солідарності Федерального уряду Німеччини та всього німецького суспільства щодо незламної підтримки України. Посол подякував офіційному Берліну та всім європейським і американським партнерам за "міцне дружнє плече", яке вони підставляють Україні протягом останніх 6 важких років. Українці це надзвичайно цінують, запевнив дипломат.

У відповідь на заяву Шредера, що Крим ніколи не повернеться до складу України, Мельник запропонував йому парі.

"А що стосується безсоромної тези пана Шредера про те, що "жоден російський президент ніколи не віддасть Україні Крим", то хотілося б оголосити цьому 76-річному екс-політику та топ-лобісту Кремля своєрідне парі: ще за його життя Крим неодмінно повернеться у лоно матері-України. Це так само очевидно, як і те, що сонце встає на Сході і сідає на Заході", – сказав посол.

Коментарі (0)
avatar