реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Отаманом Галакою комуністи дітей лякали...

«Селянські повстання та діяльність отамана Галаки на півночі Чернігівщини в 1919-1921 рр.: факти, джерела, оцінки» - таку назву матиме "круглий стіл", присвячений історії селянських антибільшовицьких повстань на Чернігівщині в 1919-1921 роки та, зокрема, діяльності одного з селянських ватажків того періоду – отамана Галаки.

Мета круглого столу: дослідити феномен особистості в історії, зокрема, ким був Галака як історична особистість – народним месником, «польовим командиром», національним героєм чи «кримінальним авторитетом» періоду подій 1919-1921 рр. в Україні.

Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 43. Конференц-зал Сіверського інституту регіональних досліджень.

За підсумками "круглого столу" в науковому часописі «Сіверянський літопис» планується публікація статей та доповідей (журнал входить до переліку видань, затверджених ДАК МОН).

Робочі мови: українська, білоруська, російська.

Заявка повинна містити коротку інформацію про доповідача (ПІБ, науковий ступінь, наукове звання, організація, контакти) та тему доповіді. Дедлайн 27 вересня.

Заявку для участі надсилати на адреси: veraizhizn@gmail.com ; kondratch@online.ua

Контактні телефони: 095-32-90-996 – Ігор Кондратьєв, 097-7523316 – Віталій ШумилоТеги:отаман Галака, Сіверянський літопис, Ріпки, селянські повстання


Читайте такожКоментарі (0)
avatar