реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ
Окупаційна влада хоче знищити храм
12-Бер-19 629 0.0 0
Нещодавно в Євпаторії почали видавати приписи щодо храму Помісної церкви, що він ніби-то незаконно збудований і тому має бути знесений

Окупаційна влада Криму почала видавати приписи щодо храму ПЦУ в Євпаторії про незаконне його будівництво і тим самим вимагає його знести. Про це розповів архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України Євстратій (Зоря).

«Нещодавно в Євпаторії почали видавати приписи щодо храму, що він ніби-то незаконно збудований і тому має бути знесений», - повідомив він.

За словами архієпископа, ситуація щодо релігійних громад та храмів ПЦУ у Криму залишається стабільно-важкою, адже дії окупаційної влади непередбачувані.

«Ситуація залишається стабільно важкою і в будь-який момент може погіршитися, тому що для російської влади навіть її власні закони не мають ніякого значення. Якщо вона прийме якесь рішення, то вона буде втілювати його в життя не зважаючи на закони чи на якісь міжнародні правила і зобов’язання», - додав архієпископ.

Нагадаємо, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент заявив, що влада анексованого Криму хоче закрити головний храм Православної церкви України, який діє на території півострова. Водночас так звана «влада Криму» у відповідь заявила, що готова надати в постійне безоплатне користування приміщення кафедрального собору Святих Володимира і Ольги, якщо церква зареєструється на території Росії.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:окупація Криму, УПЦ, російсько - українська війна, архієпископ Євстратій


Читайте такожКоментарі (0)
avatar