реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Оборону заміняє "Велике крадівництво"?
07-Груд-20 540 5.0 0
Чому у ЗСУ немає на озброєнні ракети «Вільха»? Нашою командою були проведені блискучі випробування. Бо не дали грошей. Чому немає ракети «Нептун»? Бо не дали грошей. Чому так скорочений випуск української бронетехніки? Бо не фінансується державне оборонне замовлення. На жаль, у влади інші пріоритети: «Велике крадівництво».

Затверджуючи військовий бюджет, РНБОУ допустило різке зниження фінансування армії, навіть по відношенню до попереднього року. Враховуючи те, що Збройні Cили увійдуть у наступний рік з недофінансованим державним оборонним замовленням, – вони будуть мати борги ще з попередніх років. І це відбувається у той час, коли Збройні Cили є державною інституцією з найвищим рівнем довіри українців.

Твердження, що ми нездатні забезпечити ефективну протидію агресії РФ, є брехнею. Бо саме Збройні Cили України разом з українськими дипломатами забезпечили те, що російський агресор був зупинений. І та ціна, яку Путін мав заплатити за продовження просування українською територією, робила військову агресію для Путіна беззмістовною. І ми не залишили йому жодних ілюзій.

Петро ПОРОШЕНКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ЗСУ, Петро Порошенко, Нептун, гібридна війна, Вільха, команда ЗЕ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar