Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Нове «обличчя» Українського інституту національної пам'яті
08-Сер-18 484 0.0 0
Разом з командою дизайнерів-волонтерів Український інститут національної пам'яті розробив новий логотип. Ідеї створення власного логотипу, який символізував би місію Інституту вже кілька років. На оголошення у Фейсбуці, яким запрошували до участі в її реалізації відгукнулося багато дизайнерів. Про це повідомляє портал "Європейська Україна" з посиланням на прес-службу УІНП.

Серед 60 робіт, які надіслали на офіційну сторінку Інституту у Фейсбуці, найбільшу підтримку отримав логотип дизайнера, засновника ініціативи «Агенти змін» Ігоря СКЛЯРЕВСЬКОГО. В основі лого — графічне зображення квітки маку.

Доопрацювання нового логотипу здійснила команда: волонтер Олексій ІВАЩЕНКО та графічний дизайнер, засновник студії «Warta» Ярослав КОПАНИЦЯ, який адаптував та векторизував логотип.

Як пояснює дизайнер Ігор СКЛЯРЕВСЬКИЙ, окрім алюзії на мак як символ пам’яті, різні площини — це різні «зрізи» історії та пам’яті, різні погляди на неї.

«У центрі, де площини накладаються і перетинаються, — національна пам'ять», — розповів він.Теги:логотип, УІНП, Вятрович, Український інститут національної


Читайте такожКоментарі (0)
avatar