Не варто прикриватися єврейством...
ЗАКОН
Я не єврей.
Так склалося у мене -
Не та країна і не ті батьки.
Своя у мене класика пісенна.
Свої легенди і свої казки.
А він єврей.
На щастя чи на горе.
У нього свій тягар важких проблем.
Але у нього є Танах і Тора.
І клятий змій.
І втрачений Едем.
Та хтось мені,
Обов"язково скаже, -
Не варто нас ділити на сорти,
Бо тільки й прагне цього сила вража,
Щоб легко нас було перемогти!
Хай буде так.
Назло усім резонам.
Але у мене є один резон:
Ми рівні - перед Богом і Законом.
Тоді чому для нього свій "закон"?
Ми різні всі -
Разом і поодинці,
Навіщо ж нам причини ці для чвар?
І чим - євреї - кращі українців?
Чи греків, чи вірменів, чи татар?
Не треба ні пояснень, ні прелюдій,
Є лиш одне, у чому різні ми -
Є злодії - а є порядні люди,
Є люди світла, але є пітьми!
Є непідкупні, але є продажні,
Є люди честі, але є ганьби,
Є підлі й боязкі, а є - відважні.
Є вільні, але є, на жаль, раби!
Кінчайте з цим огидним фарисейством,
Є Божий суд - він зовсім не партком!
Не варто прикриватися єврейством,
Немов біблейським фіговим листком.
Анатолій МАТВІЙЧУК
Я не єврей.
Так склалося у мене -
Не та країна і не ті батьки.
Своя у мене класика пісенна.
Свої легенди і свої казки.
А він єврей.
На щастя чи на горе.
У нього свій тягар важких проблем.
Але у нього є Танах і Тора.
І клятий змій.
І втрачений Едем.
Та хтось мені,
Обов"язково скаже, -
Не варто нас ділити на сорти,
Бо тільки й прагне цього сила вража,
Щоб легко нас було перемогти!
Хай буде так.
Назло усім резонам.
Але у мене є один резон:
Ми рівні - перед Богом і Законом.
Тоді чому для нього свій "закон"?
Ми різні всі -
Разом і поодинці,
Навіщо ж нам причини ці для чвар?
І чим - євреї - кращі українців?
Чи греків, чи вірменів, чи татар?
Не треба ні пояснень, ні прелюдій,
Є лиш одне, у чому різні ми -
Є злодії - а є порядні люди,
Є люди світла, але є пітьми!
Є непідкупні, але є продажні,
Є люди честі, але є ганьби,
Є підлі й боязкі, а є - відважні.
Є вільні, але є, на жаль, раби!
Кінчайте з цим огидним фарисейством,
Є Божий суд - він зовсім не партком!
Не варто прикриватися єврейством,
Немов біблейським фіговим листком.
Анатолій МАТВІЙЧУК
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



