Наслідки ударів по Чернігівщині
Росіяни тероризують Чернігівщину.
У Старому Білоусі, що біля Чернігова, 7 квітня внаслідок атаки російських безпілотників постраждали двоє людей. Також зафіксоване пошкодження щонайменше 10 будинків. Поліція документує наслідки.
У Прилуках, де були три удари, поранені 15 українців, троє з них доправлені до обласної лікарні. Решті надали допомогу амбулаторно. Одна жінка у важкому стані, інші пацієнти стабільні.
У Старому Білоусі, що біля Чернігова, 7 квітня внаслідок атаки російських безпілотників постраждали двоє людей. Також зафіксоване пошкодження щонайменше 10 будинків. Поліція документує наслідки.
У Прилуках, де були три удари, поранені 15 українців, троє з них доправлені до обласної лікарні. Решті надали допомогу амбулаторно. Одна жінка у важкому стані, інші пацієнти стабільні.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



