реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Наслідки ударів по Чернігівщині

Росіяни тероризують Чернігівщину.
У Старому Білоусі, що біля Чернігова, 7 квітня внаслідок атаки російських безпілотників постраждали двоє людей. Також зафіксоване пошкодження щонайменше 10 будинків. Поліція документує наслідки.

У Прилуках, де були три удари, поранені 15 українців, троє з них доправлені до обласної лікарні. Решті надали допомогу амбулаторно. Одна жінка у важкому стані, інші пацієнти стабільні.



Теги:Старий Білоус, російсько - українська війна, Прилуки


Читайте також






Коментарі (0)
avatar