реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Наливайченко: СБУ в Криму - тримайтеся!
07-Бер-14 1772 0.0 0
Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко на офіційній сторінці СБУ в інтернеті звернувся до працівників СБУ в Криму:

"Я як голова СБУ несу відповідальність за подальшу долю представників особового складу, які дотримуються присяги на вірність народу України, та членів родин співробітників.

З 24 лютого цього року громадяни України, Верховна Рада України як єдиний вищий законодавчий орган Українського народу, Уряд, нове керівництво Служби безпеки України закликаємо та дивимось на кожного із Вас – неухильно виконуйте визначені Законом та Конституцією України обов’язки. Увесь суверенітет та сила Української держави і народу з вами. Ви маєте бути з Українським народом.

Шановні колеги,

Інформую вас про моє доручення заступникам голови СБУ, керівникам відповідних підрозділів встановити та підтримувати безпосередній зв’язок з вами.

Прошу та пропоную звертатись до мене у будь-який доступний для вас та членів ваших сімей спосіб з тим, щоб Служба безпеки України невідкладно вирішувала питання, пов’язані з проходженням служби, грошового та медичного забезпечення, питань членів ваших родин.

Особливу увагу приділяємо реагуванню на заяви та повідомлення щодо фізичного або психологічного тиску, випадкам погроз життю чи здоров’ю вам особисто або членам ваших сімей.

Начальник та все управління роботи з особовим складом СБУ разом зі мною вирішать кожне звернення, у тому числі щодо переміщення для подальшого проходження військової служби до інших підрозділів, органів, закладів Служби безпеки України.

Телефони для зв’язку:
чергові (цілодобово): (067) 244 0058 / 59,
235 5518
З повагою до кожного з Вас,

Голова Валентин Наливайченко".

Так хочеться содіватись, що СБУ нарешті ефективно працюватиме на українські інтереси....


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Валентин Наливайченко, Україна - Росія, агресія РФ, Крим, СБУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar