Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
На білорусько- українському кордоні - пробка
15-Лип-18 402 0.0 0
У міжнародному автодорожньому пункті пропуску Нова Гута утворилася значна черга з туристичних автобусів на виїзд в Україну. Про це в суботу ввечері повідомляє білоруське видання «Белта».

Зазначається, що з полудня 14 липня туристичні групи по шість автобусів прибувають до пункту пропуску в Новій Гуті. З 14:00 близько 20 рейсових автобусів чекали на проходження кордону.

У Державному прикордонному комітеті Білорусі всю провину поклали на туроператорів. «Це говорить про недостатньо ефективне планування маршрутів з боку туроператорів. Туристичні компанії не враховують рекомендацій Держприкордонкомітету про рівномірний розподіл автомобільних перевезень груп туристів, які не тільки прямують на відпочинок, а й повертаються в країну», - зазначив представник Держприкордонкомітету Антон Бичковський. Він підкреслив, що контрольні органи вживають усіх необхідних заходів для прискорення перетину державного кордону. «Задіяні всі робочі місця із залученням резервів. Прикордонний контроль забирає не більше 10 хвилин на один такий транспортний засіб при нормативі - 15 хвилин. З 14:00 до 18:00 було оформлено 22 туристичних автобуси. При тому, що пропускна здатність Нової Гути становить чотири автобуси за годину. Проте за такої кількості транспортних засобів час очікування може досягати шести годин», - резюмував Бичковський. ГлавкомТеги:Нові Яриловичі, кордон, Україна - Білорусь


Читайте такожКоментарі (0)
avatar