реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
На 208 окрузі роздавали інформацію про сірі технології Ляшка
21-Жов-20 362 0.0 0
На Чернігівщині скандальновідомий голова радикалів Олег Ляшко балотується у 208-му окрузі на довиборах до Верховної Ради. Проти своїх суперників він розгорнув масштабну «сіру» кампанію. Про це повідомляли місцевим людям активісти громадського руху «За чесні вибори», які роздавали інформаційні бюлетені.

Як пише видання "Стоп Кор", в окрузі активно використовують тактику «клонів»: кандидатом у народні депутати України зареєстрували «двійників» одного з основних претендентів на перемогу, представника партії «Слуга народу» Анатолія Григоровича Гунька.

Безпартійний тезко кандидата від президентської політсили Гунько Анатолій Миколайович проживає на Полтавщині та не має жодного відношення не лише до 208-го округу, а й взагалі до Чернігівщини. Утім, безробітний житель села Йосипівка Кременчуцького району десь зумів знайти кошти для чималої застави. Однак, вочевидь, цього творцям «клону» видалося замало, і після цього ЦВК зареєструвала ще й другого безробітного «двійника» провладного кандидата – Ігоря Віталійовича Гунька – самовисуванця, жителя Чернігова.

Зауважимо, ця технологія вже була обкатана на цьому окрузі під час парламентських виборів 2019 року.
Тож чи спрацюють брудні методи цього разу та чи повернеться зашкварний нардеп до стін Парламенту? Залежить від виборців.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Ляшко, сірі схеми, 208 округ, вибори 2020


Читайте такожКоментарі (0)
avatar