реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Молоде подружжя підірвалося на міні

У селі Погорільці Семенівської громади зафіксовано загибель двох осіб через вибухонебезпечний предмет.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй Facebook-сторінці.

Як повідомляється, увечері 19 квітня подружня пара, яка рухалася на мотоциклі, наїхала на вибухонебезпечний предмет, імовірно міну. Внаслідок вибуху обидва отримали травми, несумісні з життям. Молоде подружжя мало 22 і 25 років.

Обставини події наразі з’ясовують фахівці.



Теги:російсько - українська війна, міни, Погорільці


Читайте також






Коментарі (0)
avatar