Молоде подружжя підірвалося на міні
У селі Погорільці Семенівської громади зафіксовано загибель двох осіб через вибухонебезпечний предмет.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй Facebook-сторінці.
Як повідомляється, увечері 19 квітня подружня пара, яка рухалася на мотоциклі, наїхала на вибухонебезпечний предмет, імовірно міну. Внаслідок вибуху обидва отримали травми, несумісні з життям. Молоде подружжя мало 22 і 25 років.
Обставини події наразі з’ясовують фахівці.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй Facebook-сторінці.
Як повідомляється, увечері 19 квітня подружня пара, яка рухалася на мотоциклі, наїхала на вибухонебезпечний предмет, імовірно міну. Внаслідок вибуху обидва отримали травми, несумісні з життям. Молоде подружжя мало 22 і 25 років.
Обставини події наразі з’ясовують фахівці.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



