Головна › Новини › ПОДІЇ
Міліція хоче арештувати лідера Автомайдану. Через те, що не добили?
01-Лют-14 929 0.0 0
Це важко зрозуміти на нормальну голову: МВС офіційно підтвердило намір арештувати побитого лідера Автомайдану Дмитра Булатова.

У МВС додали, що Булатов фігурує у двох кримінальних провадженнях: як потерпілий по факту викрадення, та як підозрюваний за фактом масових заворушень.

"Як підозрюваний 24 січня він був оголошений у розшук із запобіжним заходом тримання під вартою. Згідно із Кримінальним процесуальним кодексом після встановлення місця знаходження розшукуваної особи, вона повинна бути доставлена до суду для обрання запобіжного заходу", - нагадали в міліції.

"Враховуючи стан Булатова, слідчий звернувся до суду з клопотанням про зміну тримання під вартою на домашній арешт", - додали в МВС.

Наразі Д.Булатова перевели в реанімацію, від викрадення його міліцією охороняють народні депутати на самооборона Майдану.

В той же час сина відомого політика Анатолія Гриценка - Олексія, міліція оголосила у розшук за участь в Автомайдані. Добре налякали пікетування людьми маєтків та дач слуг режиму!Теги:автомайдан, режим януковича, Олексій Гриценко, мвс, Дмитро Булатов


Читайте такожКоментарі (0)
avatar