Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
"Ми відкриті для спілкування" - начальник ДПІ в Чернігові
11-Лют-14 1170 0.0 0
Днями з представниками бізнесу міста зустрівся начальник ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області Володимир Олійник. Головними пріоритетами діяльності інспекції завжди були і залишаються своєчасне наповнення бюджетів, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій та постійне удосконалення адміністрування податків.

У минулому році до місцевого бюджету зібрано 586 млн. грн., в тому числі за основними платежами: податку на доходи фізичних осіб - 409,8 млн. грн., єдиного податку - 60,5 млн. грн. На спрощеній системі у місті працювало 1,5 тис. юридичних осіб, які сплатили до бюджету 16,7 млн. грн., а надходження від 10,2 тис. фізичних осіб-підприємців склали майже 44 млн. грн. На рахунки 77 платників міста було відшкодовано понад 150 млн. грн. ПДВ. У 2013 році критеріям автоматичного відшкодування відповідали 6 підприємств міста - на суму 48,4 млн. грн.

З жовтня 2013 року відповідальним моментом у роботі інспекції стало адміністрування єдиного соціального внеску. За цей період прийнято понад 15 тисяч звітів, сума надходжень склала 336,4 млн. грн.

«У Центрі обслуговування платників надається весь комплекс адміністративних та консультаційних послуг. За минулий рік нашим клієнтам було надано більше 72 тисяч адміністративних послуг», - підкреслив начальник податкової інспекції міста.

На глибоке переконання посадовця, збільшення надходжень до бюджету буде відбуватись винятково за рахунок детінізації економіки. Саме тому усім, хто сумлінно сплачує податки і виконує свої податкові зобов'язання, хвилюватися не варто.

Під час заходу присутні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді. Так, керівники підприємств цікавилися механізмом справляння та особливостями заповнення декларацій з податку на прибуток, критеріями автоматичного відшкодування ПДВ, нюансами сплати єдиного соціального внеску, роботою нових електронних сервісів.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Володимир Олійник наголосив, що такі заходи допомагають вирішувати нагальні питання бізнесу шляхом конструктивного діалогу.

«Нам надзвичайно важливо постійно підтримувати якісний двосторонній зв’язок, який було сформовано за попередні роки, і я щиро сподіваюся на його успішне та змістовне продовження вже цього року. Адже ми завжди відкриті для спілкування з кожним платником!», - зазначив Володимир Олійник.

Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові
ГУ Міндоходів у Чернігівській областіТеги:відшкодування ПДВ, Податки, ДПІ в Чернігові


Читайте такожКоментарі (0)
avatar