Мендель і "здєлалі вмєстє"
А чим Мендель так вразила нашу патріотичну спільноту?
Вона ж з 2019 року саме така - напівватне малоросійське "новоє ліцо" типу Арєстовіча.
Тільки раніше її слова про "война виґодна" і "надо просто прєкратіть" чомусь не ранили ніжні серця позітівних блогєрів та суспільних діячів.
Як і задумка Коломойського, що українці "чєрєз 5-10 лєт забудут кровь" (а потім засідання в кабінеті президента) не викликала у них обурення.
Як і слова Арахамії про "воінствєнноє мєньшиство", яке "не хоче міра".
Як і викладки Гетманцева, що "в відносинах з рф треба обирати математику, а не патріотізм".
Як і самовбивча риторика з кожного утюга про "повні і всеосяжні перемир'я" та "дострокові шатли з Чонгара".
Ви що, раніше всього цього не чули і не бачили?
Чи тоді було вигідно бути трошки Мендель - а тепер перестало?)
То може справа в чомусь іншому - бо вона просто розпахнула халат, під яким брудна білизна проплаченої мережі "говорящіх голов", неадекватна система прийняття рішень, некомпетентність та крадійкуватість?
То раніше вона не була "агентом впливу Кремля", зберігаючи позітівну омерту - а тут зненацька всі прозріли, коли Кремль зповна скористався вашою сліпотою за двушечкі?
Ну я вас вітаю - до вас в 2026 році дійшло те, що для всіх нормальних було очевидним ще в 2019.
Тільки у мене всі ці роки все те ж питання - так кого ви тоді "здєлалі вмєстє"?
Валерій ПРОЗАПАС
Вона ж з 2019 року саме така - напівватне малоросійське "новоє ліцо" типу Арєстовіча.
Тільки раніше її слова про "война виґодна" і "надо просто прєкратіть" чомусь не ранили ніжні серця позітівних блогєрів та суспільних діячів.
Як і задумка Коломойського, що українці "чєрєз 5-10 лєт забудут кровь" (а потім засідання в кабінеті президента) не викликала у них обурення.
Як і слова Арахамії про "воінствєнноє мєньшиство", яке "не хоче міра".
Як і викладки Гетманцева, що "в відносинах з рф треба обирати математику, а не патріотізм".
Як і самовбивча риторика з кожного утюга про "повні і всеосяжні перемир'я" та "дострокові шатли з Чонгара".
Ви що, раніше всього цього не чули і не бачили?
Чи тоді було вигідно бути трошки Мендель - а тепер перестало?)
То може справа в чомусь іншому - бо вона просто розпахнула халат, під яким брудна білизна проплаченої мережі "говорящіх голов", неадекватна система прийняття рішень, некомпетентність та крадійкуватість?
То раніше вона не була "агентом впливу Кремля", зберігаючи позітівну омерту - а тут зненацька всі прозріли, коли Кремль зповна скористався вашою сліпотою за двушечкі?
Ну я вас вітаю - до вас в 2026 році дійшло те, що для всіх нормальних було очевидним ще в 2019.
Тільки у мене всі ці роки все те ж питання - так кого ви тоді "здєлалі вмєстє"?
Валерій ПРОЗАПАС
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



