реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Мапа неадекватів

Вже писав, коли аналізуємо Росію, треба будь-який аналіз починати і завершувати фразою "вони - неадеквати". Тоді все стає на свої місця.

Шрайк взяв мапу їхнього Генштабу і перевів "їхню лінію фронту" на мапу Діп Стейт. І от що вийшло. До речі, Мала Токмачка за їхнім генштабом ними вже захоплена. Так само як і Куп'янськ.

Для довідки, на Запорізькому напрямку нещодавно ЗСУ добряче почистили кілзону від окупантів що просочилися і накопичувалися, і трохи потіснили фронт - буквально на кілька кілометрів. Ще одна деталь, крайні 5 км в напрямку Запоріжжя окупанти повзли рік!! Тобто аби вийти на намальований фронт їм треба пара років, за умови що обстановка буде як влітку 2025-го. Але...

Але їхньому генштабу доповідають що вони продовжують переможно наступати. Тому коли Герасімов говорить, що окупанти "зачищають Куп'янськ Вузловий" а наші по ньому ходять без броників - це Герасімову справді таке доповідають. Коли пуйло говорить, що ЗСУ на межі катастрофи - він справді так думає.

І це добре. Цією брехнею окупанти нищать самі себе. По факту - допомагають нам.
Значить - прорвемося.

Дмитро "КАЛИНЧУК" - ВОВНЯНКО



Теги:Дмитро Калинчук- Вовнянко, режим Путіна, Герасімов, російсько - українська війна


Читайте також






Коментарі (0)
avatar