реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Мантра Лукашенка про "зброю з України"
26-Груд-20 535 0.0 0
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко у п'ятницю заявив, що в країну з України нібито завозиться велика кількість зброї.

ЛДукашенко: "Нещодавно ми затримали групу Автуховича. Мерзотники останні. Зараз ми всі їх канали розкрили. Вони везли тоннами зброю через Україну.
Звідти надсилають нам. Через Україну, через Польщу, Литву зараз дуже складно - кордон закрили наглухо. І з Україною зараз закрили вже, миша не прлізе. Через Росію іноді проникають, у нас кордону немає. Але вже не те. Ми це питання тримаємо жорстко на контролі".

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко наголосив, що мантра про "зброю з України" чітко вписується в політику Олександра Лукашенка із залякування білоруського народу.


Довідка

Микола Автухович - білоруський підприємець і демократичний активіст. Служив у Афганістані, звільнився з армії у 1991 році і став займатися бізнесом. На початку 2000-х заснував популярну в Білорусі службу таксі. Відбув два тюремні терміни, правозахисники визнали Автуховича політв'язням, засудженим за активну громадську діяльність та боротьбу з корупцією. Правозахисна організація "Міжнародна амністія" називала бізнесмена і активіста в'язнем совісті.

За матеріалами Українська правда


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:україна, зброя, кордон, Олександр ЛУКАШЕНКО


Читайте такожКоментарі (0)
avatar