реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Кучма, Плющ та Масол -- наші герої?
05-Вер-13 1169 0.0 0
Чернігівська обласна рада планує на сесії 18 вересня присвоїти звання «Почесний громадянин Чернігівської області» Леоніду Кучмі, Івану Плющу та Віталію Масолу.

"Наразі у мене лише емоції щодо цього рішення! ", -- прокоментував на своїй сторінці у Фейсбуку цю новину депутат обласної ради Ярослав Демченков.

11 вересня фракція ВО "Батьківщина" планує обговорити це питання перед винесенням його на сесію.

Нещодавно Леонід Кучма гучно відсвяткував на Сардінії свій ювілей. Іван Плющ відійшов від активної діяльноості, що пов'язано не тільки з віком, але й з особистими причинами. Віталій Масол гучно прокоментував дії влади Януковича, але потім заявив, що журналістка перекрутила його слова.

Леонід Кучма походить із села Чайкине Новгород- Сіверського району. Під час роботи першої сесії Верховної Ради писав свою національність так: "русский". Секретар парткому оборонного підприємства -- номенклатура ЦК КПСС. Як "красного директора" призначали прем'єр-міністром, що запам'ятався словами: "Я не знаю що будувати -- скажіть і я збудую". Творець олігархічного капіталізму, наслідки якого зараз пожинають всі українці.

Іван Плющ походить із Борзни. Причетний до творення незалежної української держави. Герой України.

Віталій Масол походить із села Олишівка Чернігівського району.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська обласна рада, Масол, Кучма, плющ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar