реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Крути: бій за Україну триває!

Сьогодні, як і щороку, на місці бою українців з росіянами біля станції Крути пройшло велелюдне вшанування подвигу героїв, які 104 роки тому зупинили просування агресора.

Спершу молитвою вшанували пам’ять захисників України - літію очолив архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Євстратій Зоря у співслужінні священиків єпархії.

Далі на пам’ятному мітингу виступали представники влади, міністерства оборони, партій та громадських організацій. Зокрема, голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус наголосив, що ми можемо і повинні перемогти у нинішній російсько – українській війні, але якщо матимемо внутрішньо українську єдність.

Голова Народного Руху України Андрій Корнат нагадав: «Замість солодкоголосих пацифістів, які тоді були при владі, до бою з московською навалою стали українські юнаки та військові. Це був один з перших боїв у ХХ столітті за незалежну українську державу, але боротьба продовжилася на багато десятиліть. Надихаючись подвигом попередників все нові і нові покоління ставали на боротьбу за волю і соборність України: бійці Холодного Яру, повстанці Української Повстанчої Армії, дисиденти, члени Народного Руху України. Ця боротьба триває і досі. Ворог той самий, а фронт – на Донбасі і в Криму. Обов'язок нашого покоління – завершити цю столітню боротьбу перемогою: відновити нашу територіальну цілісність та утвердити нашу незалежність. Для цього українське суспільство має об'єднатися навколо державницьких, національних цінностей, а до влади має прийти політична сила, яка ці цінності сповідує. Ми маємо завершити перемогою бій, який розпочався під Крутами!».

Тут же, біля монументу героям Крут до лав Народного Руху України було прийнято юнака і дівчину. Квіти лягли до підніжжя пам’ятника.

На фото: виступає голова Народного Руху Андрій Корнат.
Фото Сергія ЧерняковаТеги:російсько - українська війна, Крути, Андрій Корнат, Народний Рух


Читайте такожКоментарі (0)
avatar