Козелецьку районну організацію Руху очолив Микола Тополь
![](/_nw/195/s85393091.jpg)
Задоволено заяву Володимира Томильця про вступ до Руху.
Задоволено заяву Вячеслава Станового про складення повноважень голови Козелецької районної організації і висловлено подяку за юридичне втримування організації в такий непростой період і в такому поважному віці (В.Г. Становому - 77 років).
Призначено виконуючим обов'язки голови Козелецької районної організації Народного Руху України Миколу Тополя (на фото). Він буде виконувати ці обов'язки до проведення конференції районної організації.
Нагадаємо, що рухівці на Козелеччині діють в Острі, Козельці, Євминці та Виповзові.
Прес-служба обласної організації НРУ
Читайте також |
Коментарі (0) |