реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Кордон перетинайте здоровими!
23-Лип-13 1080 0.0 0
Інспектори Чернігівської митниці Міндоходів час від часу виявляють факти ввезення лікарських засобів в обсягах, що перевищують встановлені для громадян норми.

Дехто, вирушаючи у далеку подорож, запасається необхідними медикаментами у власних цілях, а дехто, навпаки, переслідує зовсім іншу мету. Приміром, лише місяць тому, у пункті пропуску «Нові Яриловичі» припинено спробу незаконного ввезення в Україну партії лікарського препарату «Коэйт-ДВИ». Вартість 50 комплектів даного препарату тільки за попередньою оцінкою становила понад 96 тисяч гривень.

Нагадуємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012р. № 458 встановлені норми ввезення на митну територію України лікарських засобів, що переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадян.

Отже, на митну територію України громадяни можуть ввозити лікарські засоби:
- у кількості, що не перевищує п’яти упаковок кожного найменування на одну особу (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини);
- у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім’я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я.

Громадяни (батьки або особи, які їх замінюють, та/або уповноважена ними особа, інші члени сім’ї та родичі) можуть ввозити на митну територію України продукти спеціального дитячого харчування, які не виробляються (не реалізуються в Україні) для дітей, хворих на фенілкетонурію або інше захворювання, що потребує спеціального харчування, які переміщуються в ручній поклажі та/або в супроводжуваному або несупроводжуваному багажі громадянина, в таких обсягах:

- у кількості, що не перевищує п’яти упаковок (банок) кожного найменування на одну особу;
- у кількості, що не перевищує зазначену в наявному в особи рецепті на продукт (продукти) спеціального дитячого харчування, виданому на ім’я дитини та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я, за умови пред’явлення документів, що засвідчують родинні зв’язки з хворою дитиною, або іншого документа, який підтверджує повноваження особи на такі дії.

Отже, аби уникнути будь-яких непорозумінь у дорозі, радимо поцікавитись встановленими нормами ввезення на митну територію України лікарських засобів. Відмінного Вам здоров`я та гарного відпочинку!

Головне управління Міндоходів у Чернігівській областіДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Контрабанда, Нові Яриловичі, митниця, ввезення ліків


Читайте такожКоментарі (0)
avatar